Alan Adı & Hosting

 

Oluşturulacak web sitesi için atılacak ilk adım Alan Adı'dır. Bayisi olduğumuz domain firması üzerinden kar gütmeden belirleyeceğimiz alan adınızı yıllık kiralama yoluyla satın alıyoruz. Size bilgi birikimimizle alınacak isim hakkında yardımcı olmaya çalışıyor, uygunluğunun ( müsaitliğinin) araştırmasını yapıyor, eğer alan adı önceden alınmış olsa dahi sahibi ile iletişim kurarak açık arttırma yolu ile alan adının size transferinde hizmet veriyoruz.

Sonraki adımda ise ; web sitenizin dosyalarını barındıracak , mail adreslerinizi yönetecek, web sitenizin database(veritabanı)'ini konumlandıracağımız hosting (barındırma) alanınızı yine yıllık kiralama yoluyla satın alıyor, alan adınızla dns ilişkilendirmelerini yaratıyoruz. 

Hosting ve domain hizmetlerinde sadece web sitesi tasarımı yaptıran müşterilerimize hizmet verebilmekteyiz. Amacımız müşteri sitelerimizin internette yayınlanma oranını en üst düzeyde güvenliği ile birlikte sağlamaktır.

Domain altyapımız linux server olup, en üst php versiyonuna sorunsuz hizmet verebilmektedir. Geliştirmekte olduğumuz altyapımız PHP-MYSQL ilişkili olduğundan en kaliteli ve sorunsuz hizmeti alacağınız Hosting'inizi sunuyoruz size. Sınırsız web alanı ve trafik imkanları ile alan adı-hosting kurgusunun size kabus olmasını önlüyor ve web sitenizin amacına uygun olarak sahiplenmenizi sağlıyoruz.

Tekrar belirtmeliyiz ki; Web sitesini bizimle tasarlamamış olan kişi ve kurumlara bu hizmetimizi veremiyoruz. Sadece kendi web portföyümüzdeki dost ve müşterilerimize yönelik bir çalışmamızdır. Yeni tasarım web sitelerinde sunacağımız hizmet ücretine ilk yıl alanadı-hosting ücretini dahil ediyoruz ve bu hizmet için bir ekstra ücret talep etmiyoruz.

 

Hakkımızda

Sebcomputer... The art of Computer Entertainment...
Seb Bilgisayar olarak 1999 yılında Kadıköy - Moda'da başlamış olduğumuz faaliyetlerimize Ankara-Çankaya'da kalitemizden ödün vermeden devam ediyoruz...

Haberler

Site içi Arama