İçerik Yönetimi Güncelleme

Firma yapınız olarak bulunduğunuz sektörde sürekli hareket yaşayan ve bu hareketleri internet sitenizden sürekli duyuran bir yapınız varsa Örneğin; bir dernek , spor kulübü, internet yayıncılığı temalı bir faaliyet vb. gibi konumları olan müşterilerimize günün 24 saati haftanın 7 günü en hızlı şekilde dizgi ve içerik yayınlama hizmeti sunuyoruz.

Güncelleme aralığı düşük olan müşterilerimizin site tasarımlarımızda bulunan yönetim paneli aracılığı ile kendilerinin de yapabilecekleri içerik yönetimini; yoğun çalışan ve vakit sıkıntısı nedeniyle profesyonelce konularını takip edecek bir dosta ihtiyaç duyan firmaların güncel duyuru ve haber içeriklerini internete taşıyoruz.

Bu hizmetimizde ücretlendirme; firmanın içerik yoğunluğuna ve konu üzerindeki hassasiyetine bağlı olarak ekspres hizmet veya periyodik hizmet şeklinde karşılıklı yorumlanarak belirlenmekte ve sözleşme dahiline alınmaktadır. Siteye editörlük yapmak şeklinde algılanmaması , sadece sizin belirleyeceğiniz içerik resim vs.materyalin internette profesyonelce yayınlanmasını amaçlayan bu hizmetimizden de yararlanmanızı tavsiye ediyoruz. 

İsteğe bağlı olarak siteye eklenebilecek mail adresleri ve üyeler kapsamında aylık-haftalık mailing (toplu mail) sistemide kurulabilmektedir. Böylece siteniz üye veya ilgilenenlerine hedef kitlenize broşür şeklinde düzenlenecek bir bülten ile düzenli hitap edebilmenizi amaçlıyoruz.

 
 

Hakkımızda

Sebcomputer... The art of Computer Entertainment...
Seb Bilgisayar olarak 1999 yılında Kadıköy - Moda'da başlamış olduğumuz faaliyetlerimize Ankara-Çankaya'da kalitemizden ödün vermeden devam ediyoruz...

Haberler

Site içi Arama