Web Sitesi Hazırlama

Web sitesi, firma ya da kişilerin ürün ya da hizmetlerini internet ortamında tüm dünyaya tanıttığı, satış yaptığı ve müşterileriyle anlık iletişim kurabildiği bir platformdur. Günümüzde her şirketin bir internet sitesi bulunmaktadır. Teknoloji çağında, iyi bir web tasarımıyla kendinizin ya da firmanızın reklamını yaparak, olumlu bir kurumsal kimlik kazanmanızın yanında gelirlerinizi de artırabilirsiniz.

Kamuoyunda yeni yeni artan kaliteli içerikli web sayfası olgusu, şirketleri daha profesyonel, bilgi verici ve estetik yapıda web sayfası tasarımı yapmaya itmiştir. Biz de hedef kitleye direkt olarak ulaşabilmeniz için gerekli donanıma sahip web sayfalarınızı, yüksek kalitede web sayfaları ile tasarlıyoruz. Misyonumuz doğrultusunda, web hizmetini müşterilerimize uygun fiyatlarla sağlayıp, ekonomik web sitesi yapımında ilk akla gelen firma olmak birinci hedefimizdir.

Nasıl Başlıyoruz?

Öncelikle faaliyet gösterdiğiniz sektör hakkında ön bilgilerinizi alıyoruz, alan adınızın ne olacağına birlikte karar verip, alımını yapıyor ve sonrasında dosyalarınızın barındırılacağı hosting alanınızı yaratarak alan adınızla ilişkilendiriyoruz. Bize temin edeceğiniz logo,görsel ve içeriklerle tasarımı renklendirip şekillendiriyoruz. Görsel olarak imajınıza uygun hale getiriyor ve fikrinizi alıyoruz.

Nasıl Geliştiriyoruz ?

Tasarımın tamamlanması ile firmanızın tüm ayrıntılarını içeren bilgileri kategorize ederek bir menü altında topluyor ve ziyaretçilerin en uygun şekilde kullanabileceği bir yapı oluşturuyoruz. Sitede kullanılabilecek gerekli olan yan modüllerle siteyi hareketlendiriyor ilgi çekici olmasını sağlıyoruz. Yapı hakkında sizlere kısa bir eğitim vererek oluşan yapıyı sonraki aşamalarda sizinde yönetebilmenizi sağlıyoruz.

Nasıl bitiriyor,teslim ediyoruz?

Site yayına hazır olup sizin onayınızı aldıktan sonra kullanacağınız e-mail adreslerini organize ediyor, arama motorlarında bulunabilmesi için gereken optimizasyon işlemlerini yaparak google tarafında da en iyi şekilde tanınmasını ve adreslenmesine yönelik çalışmalarımızı yapıyoruz. Sitenize ait tüm şifreleriniz ve yedeklerinizle birlikte işi teslim ediyor, yaşayabileceğiniz tüm olumsuz durumlara karşı site üzerinde 1 yıl teknik destek veriyoruz.

Ekstralar neler?

Dernek, internet yayıncılığı veya sürekli içerik güncellemesi yapan bir yapınız varsa; yıllık güncelleme sözleşmesi ile belirlenecek ücret tarifesi içerisinde profesyonel olarak içerik yönetiminizi yapıyoruz.

Sonrası?

Sonrasında ise; ilk amacımız dost olduğumuzu size geçen sürede ispat ve bu dostluğu uzun yıllara yayabilmek amacıyla hep yanınızda oluyoruz. İş geliştirme fırsatlarında önceki dostlarımızla sizi buluşturmaya tanıştırmaya gayret ederek birbirini destekleyebilecek sektörler arasında bağ kuruyoruz.

Web Sitesinin Avantajlarını Bizimle Yakalayın

Profesyonel anlamda hazırlanmış bir internet sitesi ile dünya çapında milyonlarca insana ulaşabilir ve potansiyel müşterilerinizin sayısı arttırabilirsiniz. Web siteniz sayesinde istediğiniz hedef kitleye kaliteli, doğru içerikli internet sayfası ve tasarımıyla hitap edebilirsiniz.

Tüm kriterlere uygun olarak hazırladığımız İNTERNET SAYFANIZ;

  • Potansiyel müşterilerinizin ve hedef kitlenizin, internet siteniz üzerinden ürünlerinize ve hizmetlerinize 7 gün 24 saat ulaşmasını,
  • Tüketicilerden anında geri bildirim alarak değerlendirme yapabilmenizi,
  • Ürün ve hizmetlerinizle ilgili teknik destek verebilmenizi,
  • Merak edilen sorulara anında cevaplayabilmenizi,
  • Satışlarınızı ve siparişlerinizi arttırmayı,
  • Ürün veya firma ile ilgili değişiklik olduğunda hemen duyurabilme imkânını,
  • Güncel, teknolojiyi takip eden firma imajını kazanmanızı sağlar. 

Tüm tasarımlarımızda online kullanabileceğiniz yönetim paneli mevcuttur. Bu sayede tasarımcıdan bağımsız olarak bir defa ödeyeceğiniz tasarım ücreti sonrası sitenizi yıllarca ve sonsuz genişlikte olarak kendiniz geliştirebilirsiniz.

Hakkımızda

Sebcomputer... The art of Computer Entertainment...
Seb Bilgisayar olarak 1999 yılında Kadıköy - Moda'da başlamış olduğumuz faaliyetlerimize Ankara-Çankaya'da kalitemizden ödün vermeden devam ediyoruz...

Haberler

Site içi Arama